Forum Sojuszu Polska

Uni 5 na Ogame.us

Ogłoszenie

..:: Witaj, zaloguj się, a zobaczysz całe forum :) ::..

#1 2008-12-03 11:18:33

Elion

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 8

Plany ...

Może Sheton przybliży nam co planuje ? Dotychczas to zadajesz tylko pytanie bez odpowiedzi i pozwalasz nam jedynie gdybać ... Może by tak akademie założyć ? mimo wszystko jest troszkę za ciasno w sojuszu głównym, a każdy nowy sojusznik ma mniej niż 200 pkt - być może po to, żeby po przyjęciu go do sojuszu mógł napisać "cześć ! jestem nowy i dopiero zacząłem grać - podeśle mi ktoś jakąś surówkę ?"

Offline

 

#2 2008-12-03 21:21:48

aro potulny

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 3

Re: Plany ...

Jestem nowy i gram od dwóch dni a ogólnie to 2,5 roku i uważam, że akademia mobilizowała by ludzi do lepszej gry

Offline

 

#3 2008-12-04 02:37:07

jacina

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 19

Re: Plany ...

nie ma sensu zakładać akademii dopóki nie będzie wiadomo ile osób z nas będzie na poważnie tutaj grać, bo za chwilę się okaże że w akademii zostało pięć osób a w głównym osiem...

póki co nie ma też za bardzo bajzlu w głównym sojuszu, więc jak dla mnie to nie ma tematu

i nie wiem jak akademia miałaby kogokolwiek mobilizować i do czego

z grubsza tyle

Offline

 

#4 2008-12-04 08:04:06

aro potulny

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 3

Re: Plany ...

Mobilizacja do przejścia do głównego soja. Ale z drugiej strony gram teraz na 61 uni i tam jest nas 48 w akademii i jakoś to hula. W każdym gruncie jestem otwarty

Offline

 

#5 2008-12-04 17:24:38

Sheton

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 57

Re: Plany ...

A więc tak ... chciałem z tobą pogadać Elion, ale nie było Cię na gg więc omówiłem sprawę tylko z Jacina.

Ustaliliśmy, że na razie skoro sojusz z Banici się nie udał zostaje tylko 1 sojusz a za jakiś czas znów wrócimy do sprawy. Wiem, że ludzi jest sporo ale jak na razie nie ma syfu ... ze spamem się wszyscy ograniczyli i wszystko funkcjonuje : )

Jeśli chcesz (Elion) możesz zrobić akademie nie mam nic przeciwko ... ale uważam, że wszystko się ustabilizuje ... i nie będzie potrzebna.

Tyle mojego zdania ... jeśli ktoś ma mi coś jeszcze do przekazania pisać

Offline

 

#6 2008-12-04 22:15:28

lulek

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-11-20
Posty: 4

Re: Plany ...

tak trzymaj Sheton .... jest za wczesnie aby teraz tworzyc akademie kto bedzie chcial grac ten bedzie gral reszta sie wykruszy z czasem bedzie mozna wprowadzic zmiany a z pomoca i wysylaniem surki jak ktos chce to prosze niech wysyla a jesli nie to ..... nie jest to obowiazkowe

Offline

 

#7 2008-12-05 13:23:54

Sheton

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-02
Posty: 57

Re: Plany ...

lulek napisał:

tak trzymaj Sheton .... jest za wczesnie aby teraz tworzyc akademie kto bedzie chcial grac ten bedzie gral reszta sie wykruszy z czasem bedzie mozna wprowadzic zmiany a z pomoca i wysylaniem surki jak ktos chce to prosze niech wysyla a jesli nie to ..... nie jest to obowiazkowe

Jeśli o wysyłanie surowców chodzi ... to nie wiem skąd wziął się taki pomysł ... sojusz nie jest od wysyłania surowców ... Jeśli to byłby złom na duży % ... gdy sojusznik traci więcej niż 50% pkt ... sojusz może wedle uznania pomóc przy odbudowie ... ale też tylko Ci którzy chcą ...

A wysyłanie surowców ... sojusz nie jest od budowania pozycji 1 gracza ... nikt z nas nie ma x.xxx.xxx pkt, żeby nawet nieznaczna ilość surowców była jak machnięcie ręką. Nie popieram takich praktyk ... ale jeśli ktoś chce ... nie mogę go przecież powstrzymać ...

Offline

 

#8 2008-12-05 14:25:31

aro potulny

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 3

Re: Plany ...

Na 35 uni wysyłaliśmy surówkę, ale dla gości, którzy poświęcali coś dla sojuszu. Przykładowo chcieliśmy komuś rozwalić moona, jeden się zgłaszał, zakładał koło gościa kolonię, reszta się zrzucała na GŚ i było po sprawie. Reszta soja niszczyła flotę główną. Poza tym jestem za demokracją, jak ktoś ma ochotę niech wysyła, mnie to nie przeszkadza, ale za nakazywaniem czegoś takiego dla całego soja, bo ktoś dał się zezłomować to bum raczej uważał.

Offline

 

#9 2008-12-05 20:25:49

jacina

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-14
Posty: 19

Re: Plany ...

no aro generalnie się z tobą zgadzam, poza tym, że to co opisałes nie nazywa sie demokracja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.promesito.pun.pl www.sp34rocznik2010.pun.pl www.piersciec.pun.pl www.plomienzmiennica.pun.pl www.blekitnibodzanow.pun.pl